ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Транскордонна співпраця Старосамбірської районної ради з містом Колбушова (Республіка Польща) триває
Дата новини: 2015-09-14

a85adeb-polshha-prapor-mizhnarodni-vidnosini-1759-890x395

В п’ятницю, 11 вересня, в рамках транскордонної співпраці, з дружнім візитом до Старосамбірської районної ради завітали депутати міста Колбушова Республіки Польща.

Дана співпраця протягом останнього року є досить результативною. Депутати з міста Колбушова першими відкликнулися на прохання голови Старосамбірської районної ради О.Бонка, надати допомогу сім’ям переселених із сходу України та учасників АТО. Зокрема, за сприяння Гжегожа Романюка в місті Колбушова проведено ряд доброчинних акцій на підтримку вищезгаданих українських сімей. Приємно зазначити, що така допомога є багатократною.

Під час зустрічі, вже звично, сторони обговорили потреби переселенців, сімей, що втратили рідних в результаті участі в АТО, тих, що безпосередньо перебувають на східній лінії розмежування та проблеми дитячих інтернатних закладів Старосамбірщини.

Розмова також стосувалася налагодження товариських відносин між спортивними клубами та представниками органів місцевого самоврядування міста Колбушова та Старосамбірського району. Зокрема, досягнуто домовленостей щодо проведення зустрічі між футбольними командами м.Колбушова та м.Добромиль, яка відбудеться 3 жовтня поточного року на стадіоні «Княжа арена» м.Добромиль. Ближче до завершення року, на наший теренах, сторони запланували провести кількаденну міжнародну зустріч для представників органів місцевого самоврядування міста Колбушова та Старосамбірщини, що майбутньому позитивно вплине на соціально-культурний розвиток прикордоння.

Довідково.

Колбушова – місто в південно-східній Польщі, це культурний центр з великим економічним потенціалом та інвестиційною діяльністю. У місті Колбушова сприятливі умови для створення малих та середніх підприємств, розвинені такі галузі, як харчова промисловість, виробництво будівельних матеріалів, меблів, одягу і пластмас. Це місто цікаве для туристів, багате на історію, привабливі пейзажі, захоплюючі пам’ятки минулого. Варто зазначити, що дана співпраця триває вже понад рік.

Переглядів: 352