ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Трускавці завершився IV Форум місцевого розвитку
Дата новини: 2019-06-27

У Трускавці завершився IV Форум місцевого розвитку, де впродовж трьох останніх днів представники органів місцевого самоврядування, центральних органів влади, громадського суспільства та лідери громад, міжнародних програм технічної допомоги та експертного середовища дискутуватимуть про розвиток Карпатського регіону, ділилися кращими практиками співпраці і партнерства.
Серед більш як 300 гостей з усієї України та з-за кордону у форумі взяла участь голова Старосамбірської районної ради. В другий день Форуму місцевого розвитку Тетяна Терлецька була спікером у панельній дискусії присвяченій розвитку природо-заповідних фондів та мала нагоду презентувати напрацювання районної ради у питанні створення НПП “Королівські бескиди”. Загалом впродовж трьох днів відбулося 20 панельних дискусій за участю 80 спікерів.
За результатами роботи IV Форуму місцевого розвитку Президентові України, голові ВРУ, Прем’єр-міністрові України, самоврядним органам регіону Карпат, українській та міжнародній спільноті для прийняття управлінських рішень скеровано Резолюцію учасників, яка містить пропозиції в таких напрямках:
🔸забезпечення збалансованого розвитку Карпатського регіону;
🔸підвищення ефективності транскордонного співробітництва і залучення коштів міжнародної технічної допомоги;
🔸сприяння місцевого розвитку в контексті реформи децентралізації.
Водночас, учасники Форуму, прихильники Карпат, які прагнуть щось змінити у цьому регіоні, наголосили на важливості послідовного продовження реформи децентралізації та створення стимулів для нарощення фінансової спроможності громад.

65305051_710691506026576_6261535965030907904_n

 
Переглядів: 132