ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
“Тримаймо кулаки” за наші міжнародні проекти
Дата новини: 2017-07-03

30 червня завершився набір повних заявок за тематичними цілями «Спадщина» та «Безпека» в рамках програми «Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020». Конкурецію в конкурсному відборі складають 6 проектів Старосамбірського району. Завдяки злагодженій та клопіткій роботі, проробленій  Старосамбірською районною радою, наші проекти мають всі шанси  на перемогу.

Ми переконані, що Програма транскордонного співробітництва дає особливу можливістьдля розвитку прикордонних територій, а враховуючи географічне розташування Старосамбірщини та коло міжнародних партнерів–унікальний шанс за фінансової підтримки Європейського Союзу вирішити найбільш кричущі проблеми.

Позаду пошук партнерів, чисельні зустрічі, визначення ідентичних проблем, прийняття спільних рішень, дискусії, напружена робота над складним пакетом документів. За крок до досягнення мети ще етап оцінювання проектів експертами Євросоюзу, відповідальний відбір міжнародної конкурсної ради. Переможуть найкреативніші, найпереконливіші, найсильніші проекти.

Проте вже зараз пишаємося першими здобутками – це зміцнення українсько-польського співробітництва, нові професійні контакти, новий досвід, нові вміння командної праці. 

Отож, у разі перемоги у Конкурсі на території Старосамбірського району можуть впроваджуватися такі проекти:

  • «Покращення стану навколишнього природнього середовища через вдосконалення функціонування рятувальних служб, також комплексної підготовки дій в разі стихійних лих та екологічних катастроф на  прикордонній території».

Бенефіціари: Новоміська ОТГ, Миколаївська районна рада та гміна Устрики Дольні (Польща).

  • «Покращення якості вод транскордонної  річки Стрв’яж, яка є притокою річки Дністер, що впадає в Чорне море  через будівництво каналізаційної мережі в містах Устрики Дольні (Польща) і Старий Самбір (Україна)».

Бенефіціари:  Старосамбірська міська рада, громадська організація «Центр розвитку Прикарпаття» та гміна Устрики Дольні (Польща).

  • «Галицька культурна спадщина: туризм понад кордонами».

Бенефіціари:  Старосамбірська міська рада та  гміна Заршин (Польща).

  • «Покращення якості вод транскордонної річки Вирва, яка є притокою ріки Вігор, що несе свої води до річки Сян (басейн Балтійського моря) через будівництво каналізаційної мережі в містах Загуж (Польща) і Добромиль (Україна)».

Бенефіціари:  Добромильська міська рада та гміна Загуж (Польща).

  • «Спільно на охороні людського життя». Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні.

Бенефіціари:  Старосамбірська районна рада, КЗ СРР «Старосамбірська центральна районна лікарня» та Бещадський повіт (Польща).

  • Транскордонне співробітництво органів місцевого самоврядування з Підляського воєводства та Львівської області.

Бенефіціари: Новоміська ОТГ та гміни Рутки, Коляки Косьцєльне, Кулєше Косьцєльне, Тикоцін (Польща).

Уже до кінця поточного року стануть відомі перші переможці, отож тримаймо кулаки за наші громади.

 19601331_1450400484999071_8314265076030932533_n

Переглядів: 298