ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Тур’є відзначило День села
Дата новини: 2017-08-15

  13 серпня 2017 року Тур’ївська громада приймала гостей на своєму родинному святі з нагоди Дня села, який цьогоріч проводився вже шістнадцятий раз.

   Аматорські колективи художньої самодіяльності села Тур’є влаштували для гостей справжнє свято пісні, музики і танцю, а гумористичні сценки змушували зал вибухати від сміху й оплесків.

   Одною з цікавих родзинок концертної програми був виступ ведучої «Турянських пліток» Оксани Петричківської, яка «бралала інтерв’ю» в очільників району та села у стилі Каті Осадчої.  Своїм чудовим співом порадував Турян Заслужений артист України Володимир Коциловський.

  Тур’ївські господині щедро частували присутніх своїми найкращими стравами, а діти невгамовно стрибали на батутах від ранку до пізнього вечора.

   Відвідала захід і голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, яка привітала мешканців Тур’є зі святом і побажала бути завжди міцною дружньою родиною, а селу розвиватись і процвітати. В підсумку Тетяна Іванівна подякувала всім за теплу атмосферу та позитивні емоції та відмітила, що в Тур’є – дуже талановиті люди. Організатори заходу в свою чергу подякували Тетяні Терлецькій за вітання та підтримку в організації свята. 

t2t1 t3 t4 t5 t6 t8 t9

Переглядів: 277