ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У четвер, 26 листопада 2015 року, відбулось ІІ-ге пленарне засідання І-ї сесії Старосамбірської районної ради VII скликання.
Дата новини: 2015-11-26

    IMG_7660000       У четвер, 26 листопада 2015 року,  відбулось ІІ-ге пленарне засідання І-ї сесії Старосамбірської районної ради VII скликання.

В роботі засідання взяли участь  37  депутатів ради. За  результатами  таємного голосування  заступником  голови районної ради обрано депутата від партії «Об‘єднання «Самопоміч»   Мартича Миколу Івановича.

 Районні  народні обранці також прийняли  рішення  згідно з якими утворили 6 постійних  депутатських комісій районної ради, а також  Президію районної ради у складі голови ради, його заступника, голів постійних депутатських комісій та уповноважених представників депутатських фракцій, груп.

На пропозицію голови районної ради Т. Терлецької до порядку денного були включені питання:

–  Про забезпечення безкоштовним харчування учнів і дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО та учнів і дітей, тимчасово переселених із зони АТО та Криму;

 – Про присвоєння ЗСШ І-ІІ ступенів с.Тершів  імені Степана Петрівського;

–  Про присвоєння ЗСШ І-ІІІ ступенів с.Стрілки імені о. Михайла Вербицького;

– Про виділення додаткових коштів на 0,5 ставки для навчання дітей переселенців з Луганської області та Криму, які проживають в Старосамбірському районі.

Переглядів: 364