ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У CТАРОМУ САМБОРІ ПЛАНУЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ
Дата новини: 2015-08-11

Під час проведення організаційних заходів відповідно до вимог спільних директив Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України визначено до 30 вересня 2015 року сформувати військові комісаріати.

Представник Самбірського військового комісаріату Остап Опришко офіційно заявив, що через два місяці на Старосамбірщині буде свій військовий комісаріат. Вже затверджено штат працівників військкомату: 9 військових та 7 цивільних осіб.

Про те, є низка проблем щодо відкриття військового комісаріату, зокрема це питання пов’язане з розміщенням комісаріату. Представниками самбірського ОМВК проведено огляд будівель запропонованих для формування Старосамбірського РВК. Із ряду запропонованих будівель єдиним прийнятним варіантом для формування РВК є частина нежитлової будівлі за адресою: м.Старий Самбір вул.Коцюбинського 6. Дана будівля перебуває у спільній власності територіальних громад Львівської області, а отже, рішення про використання даної будівлі належить до компетенції Львівської обласної ради.

Враховуючи важливість даного питання, голова Старосамбірської районної ради дав доручення підготувати звернення та запити до відповідних органів влади, а за результатами їх розгляду підготувати відповідний юридичний висновок.

Старосамбірська районна рада сподівається, що новостворена структура району ефективно слугуватиме для питань обліку призовників та військовозобов’язаних, щоб мобілізаційні проблеми в ньому відпали в принципі як не актуальні

Переглядів: 388