ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У районній раді відбулася презентація проєкту “Розвиток підприємництва в гірських районах Львівщини”
Дата новини: 2019-09-13

12 вересня, в кабінеті голови районної ради Тетяни Терлецької,  за участю керівництва району, відділу агропромислового розвитку Старосамбірської РДА, голів місцевих рад, жителів району які займаються фермерством або хочуть спробувати реалізувати себе у даному напрямку, відбулася презентація проєкту “Розвиток підприємництва в гірських районах Львівщини”.

Куратор даного проекту Віталій Корецький зауважив, що реалізація планується на території Турківського, Старосамбірського, Самбірського та частково Дрогобицького районів Львівщини. Для Старосамбірщини така ідея є важливою, оскільки за словами учасників наради ця галузь має потенціал до розвитку і в цьому є необхідність.

Даний проєкт реалізується Агенцією регіонального розвитку Львівської області в рамках програми секторальної підтримки Європейського Союзу.  Основними завданнями є визначення та розроблення пакету інвестиційних проєктів гірських територій для фінансування за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, державного фонду регіонального розвитку та інших джерел. Розроблення та впровадження заходів з підтримки підприємництва; розвиток сільської кооперації гірських територій; створення заготівельних молочних та ягідних кооперативі.

Учасники наради обговорили алгоритм створення, перспективи та ризики з якими можуть стикнутися при створенні нових сільськогосподарських кооперативів, орієнтованих на розвиток молочної галузі та ягідництва.

Проектом передбачено:

– придбання обладнання для особистих селянських господарств, які утримують 4 і більше корів на суму 1,0 млн. грн.

– створення 2 молочних та  2 ягідних кооперативів;

– розробка та запуск промо-кампанії з орендування фермерської  продукції регіону для кооперативів.

Про хід реалізації ми далі інформуватимемо.

20190912_120417

20190912_120429 20190912_120446

Переглядів: 124