ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
На Старосамбірщині з робочим візитом побувала перший заступник голови Львівської обласної ради Дворянин П.Я.
Дата новини: 2017-03-28

   Сьогодні на Старосамбірщині з робочим візитом побувала перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Ярославівна Дворянин.

   Зранку відбувся прийом громадян у приміщенні районної ради, після чого було запропоновано відвідати об’єкти соціально-культурної сфери Старосамбірщини.

   Зокрема очільниця відвідала Старосамбірську вітроелектростанцію (ВЕС-1), де начальник Старосамбірського РЕМу Андрій Волощак провів невеличкий екскурс по роботі  вітроелектростанцій та повідомив про заплановану наступну чергу будівництва, що беззаперечно підвищить інвестиційну привабливість району.

   Головний лікар Старосамбірщини Юрій Войтів показав на якому етапі знаходиться  будівництво хірургічного комплексу Старосамбірської ЦРЛ та в процесі відвідин попросив максимального сприяння у завершенні даного будівництва.

    Наостанок Парасковія Ярославівна відвідала один з найважливіших духовних центрів не лише Старосамбірщини, але й усієї Західної України, унікальну пам’ятку культури та національної історії – Лаврівський монастир Св. Онуфрія, де також побачила значну роботу з реставрації святині, що, за браком фінансування з державного бюджету, відбувається переважно за рахунок пожертв вірян. Голова Великолінинської сільської ради Ігор Янківський звернув увагу Парасковії Ярославівни на плачевний стан доріг до святині. Заступниця , у свою чергу, пообіцяла поклопотати як мінімум про ямковий ремонт згаданої дороги.

2903

Переглядів: 285