ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У Старому Самборі відбулась зустріч з учасниками АТО
Дата новини: 2015-11-30

 

IMG_7672 26 листопада 2015 року голова районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у нараді з приводу обговорення та вирішення проблем учасників АТО за участю представників ЛОДА – заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Корната та головного спеціаліста державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимира Шамрая. Були присутні голова та заступник РДА, керівники підприємств, установ та організацій, місцеві голови та учасники АТО.

Мета – приділити увагу проблемам, що хвилюють  учасників АТО. Зокрема, обговорювалися питання щодо кількості учасників АТО на відповідній території району; результати обстеження сімей учасників АТО; питання працевлаштування, навчання та профільної підготовки учасників АТО та їх сімей; інформація про розгляд звернень про виділення земельних ділянок в тому числі під забудову для  учасників АТО; про результати медичного обстеження учасників АТО та їх сімей, рекомендації щодо медичної та психологічної реабілітації; забезпечення навчальними посібниками, гарячим харчуванням дітей учасників АТО; робота психологів з дітьми із складу сімей учасників АТО; закупівля житла для учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО; надання статусу учасника АТО, пільги, субсидії та соціальні допомоги; забезпечення санаторно-курортним лікування учасників АТО.

Кожну, без винятку, озвучену проблему демобілізованими було прокоментовано посадовцями. Учасники зустрічі дійшли висновку що потреби та проблеми демобілізованих та діючих військовослужбовців і родин учасників АТО є дуже важливими та потребують ефективного та оперативного їх вирішення.

З окресленого кола питань зрозуміло, що нагальною потребою є створення Єдиного Вікна при  районному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, та координаційної ради, яка б збиралась та обговорювала питання хоча б 1 раз на 2 тижні. А також необхідно створити банк вільних земельних ділянок для потреб воїнів АТО. У цьому питанні важливою є робота відділу Держгеокадастру у Старосамбірському районі та місцевих рад.

 

 

 

Переглядів: 377