ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У Старому Самборі відбулись фінальні матчі ХХ міжнародного дитячого турніру з футболу «Кубок Ромика»
Дата новини: 2016-08-26

IMG_073724 серпня 2016 року на міському стадіоні Старого Самбора відбулись фінальні матчі ХХ міжнародного дитячого турніру з футболу «Кубок Ромика». Цьогоріч в змаганнях взяли участь 15 команд.

Вподовж трьох днів діти змагались, та до півфіналу вийшли чотири найсильніші команди це ДЮСШ «Старий Самбір-1», ФК «Галичина» Львів, ФК «Скала» Моршин та ФК «Арсенал» Харків.

За результатами півфінальних ігор IV-місце займає ФК «Галичина» Львів, ІІІ-місце здобула команда ФК «Арсенал» Харків. У фіналі зустрілись команди ДЮСШ «Старий Самбір-1» із ФК «Скала» Моршин.

IMG_0799 IMG_0806 IMG_0797 IMG_0808 IMG_0793

У напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перемогла команда ДЮСШ «Старий Самбір-1» (тренер Іван Лужецький). Моршинська команда «Скала» зайняла відповідно ІІ –місце.

Усі гравці отримали дипломи про участь у турнірі, а переможці нагородженні кубками та медалями, а також чималими  грошовими призами:

ІV-місце – 50 у.о.

ІІІ-місце – 100 у.о.

ІІ-місце – 150 у.о.

І-місце – 200 у.о

IMG_0754 IMG_0777 IMG_0780 IMG_0784 IMG_0791 IMG_0785

Організатори дійства вдячні всім хто долучився до проведення футбольного турніру «Кубок Ромика». Зокрема, висловлюємо окрему подяку обласному депутату М.Гичці за допомогу у проведенні турніру.