ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У Старому самборі відбувся семінар-тренінг по написанню проектів
Дата новини: 2016-02-18

Вчора, 17.02.2016 року,  у Старосамбірській районній раді відбувся семінар-тренінг по написанню мікропроектів на обласний конкурс  місцевого розвитку. Поділитись досвідом приїхав Олександр Софій – координатор проектів ГО «Європейський діалог». Розпочинаючи семінар декілька слів було сказано про Державний фонд регіонального розвитку, а саме, що проектні заявки на 2017 рік приймаються до 01.05.2016 року. До 22 лютого 2016 року треба визначитися з основними планами, які будуть втілюватися протягом наступних трьох років. Більше інфориації можна дізнатися на  сайті www.dialog.lviv.ua

Учасниками заходу були всі бажаючі. Зокрема, представники Старосамбірської районної ради та райдержадміністрації, відділу економіки, культури, освіти РДА, представники ТОВ “Еко-Оптіма”.

Олександр Софій  роз’яснив всі вимоги до написання проектуних заявок. У режимі діалогу було обговорено  реальний проект, де учасники змогли задати питання та висловити свої зауваження.

Слід зазначити, що зараз спостерігається значна активність місцевих громад, щодо участі у проекті. Районна рада спільно з управлінням економіки РДА вже готують близько 50 заявок.

Голова районної ради Тетяна Терлецька  ще раз наголосила на  максимальній участі Старосамбірщини  у написанні проектів задля розвитку нашої громади.

Переглядів: 325