ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У Старому Самборі відзначили Шевченкові дні.
Дата новини: 2016-03-10

IMG_79119-10 березня у м.Старий Самбір відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко – символ українського народу. Великий Кобзар, який у своїх творах дав орієнтир для всіх нас, як трудитися, творити й думати, бути чесним і справедливим.
У рамках святкування біля пам’ятника Кобзаря було проведено панахиду. Громадські діячі, представники місцевої влади поклали квіти до пам’ятника Кобзарю. У виконанні хорової капели «Дністер» районного народного дому прозвучала пісня на слова Т.Г.Шевченка «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий». Мабуть, не має такої людини в Україні, яка б не знала слів Шевченкового «Заповіту», що зачіпають глибини кожної душі і ще раз нагадують: „І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій не забудьте пом’янути не злим, тихим словом”.
10 березня було проведено тематичний захід з нагоди вшанування пам’яті Т.Шевченка під гаслом «Пророчі думи Кобзаря». Учнями Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника слова могутнього Кобзаря були вдало поєднані з сьогоденням. Повний зал людей свідчив про те, що на Старосамбірщині з великою шаною ставляться до духовного батька нації – Тараса Шевченка, і його заповіт виконують.

IMG_7910 IMG_7912

Переглядів: 370