ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У Старому Самборі знову запрацює сервісний центр ( МРЕВ)
Дата новини: 2016-05-05

скачанные файлы У березні цього року, на черговій сесії районної ради, районні обранці порушили питання ліквідації Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Старосамбірського та Турківського районів (колишнього МРЕВ). Адже ліквідація Центру спричинила значні труднощі для мешканців Старосамбірщини, особливо для громадян з віддалених гірських населених пунктів, яким доводиться додатково витрачати свій час та нести матеріальні затрати за проїзд у м.Самбір.

Саме тому депутати прийняли звернення до Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо створення Старосамбірського територіального сервісного центру на базі колишнього Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Старосамбірського та Турківського районів.

І ось, нещодавно, надійшов лист виконуючого обов’язки директора Регіонального сервісного центру у Львівській області, яким проінформовано, що  Міністерством Внутрішніх Справ України видано наказ від 06.04.2016 р. «Про організаційно-штатні зміни у МВС», яким зокрема передбачено створення територіального сервісного центру № 4648 у м.Старий Самбір (на правах відділу).

На разі вживаються організаційно-практичні заходи щодо укомплектування штату, виділення необхідної оргтехніки, бланкової спец продукції та номерних знаків.

Переглядів: 671