ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У Старосамбірській районні раді відбулося засідання робочої групи з впорядкування сміттєзвалища, що знаходиться на території Старосолянської селищної ради
Дата новини: 2017-05-25

У вівторок 23 травня 2017 року в приміщенні районної ради відбулося засідання робочої групи з впорядкування сміттєзвалища, що знаходиться на території Старосолянської селищної ради. В засіданні робочої групи окрім ініціатора розгляду даного питання голови районної ради Т.Терлецької, взяли участь представники лісогосподарських підприємств району, НГВУ «Бориславнафтогаз», голови Старосамбірської міської ради, Старосолянської селищної ради, Стрільбицької сільської ради,Верхньолужоцької сільської ради, завідувач сектору з питань цивільного захисту Старосамбірської РДА, голови депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, лісового господарства та управління спільною власністю територіальних громад району.

Водночас слід зазначити, що даному засіданню передувало виїздне засідання робочої групи, що відбулося 16 травня 2017 року  безпосередньо на сміттєзвалищі. Виїздна робоча група констатувала, що питання впорядкування та експлуатації сміттєзвалища є надзвичайно гострим і потребує негайного вирішення. Виникають проблеми довозу сміття на сміттєзвалище у зв’язку із незадовільним станом під’їздної дороги, що руйнується тажкою технікою НГВУ «Бориславнафтогаз» та лісогосподарськими підприємствами.

За підсумками засідання робоча група одностайно вирішила зобов’язати керівників НГВУ «Бориславнафтогаз» та лісогосподарських підприємств забезпечити проведення ремонту під’їздної дороги на сміттєзвалище двотижневий термін. Рекомендувати головам вказаних вище  місцевих рад винайти кошти для організації цілодобового чергування на під’їзді до сміттєзвалища та його впорядкування.Старосамбірське МЖКГ повинно в місячний термін встановити шлагбаум та організувати цілодобове чергування.Комісія ТЕБ і НС Старосамбірської РДА  повинна виділити паливно-мастильні матеріали з Програми резерву матеріально-технічних ресурсів для впорядкування несанкціонованого сміттєзвалища на території Стрільбицької сільської ради.

IMG_7034 IMG_7035 IMG_7036

Переглядів: 291