ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
У вівторок, 25 жовтня, Львівська обласна рада затвердила Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки в новій редакції.
Дата новини: 2016-10-27

1477406843580f707b8cbcfЯк розповів начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків облради Іван Собко, в новій програмі передбачена низка нововведень. Зокрема, відтепер заявки на участь у конкурсі будуть подаватися лише в електронному варіанті, розроблена відповідна реєстраційна картка, а також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів, місцевих бюджетів.

Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу. 

«Обласний конкурс мікропроектів, який проводиться на Львівщини, є одним з кращих в Україні. Жодна область не має такої великої кількості, а саме 691 проектів місцевого розвитку, з яких попередньо не буде реалізовано лише три, – зазначив Іван Собко. –  Цей конкурс  стимулює до самоорганізації громади завдяки фінансовій підтримці з різних джерел вирішувати проблеми соціальної інфраструктури, покращувати життя в їх населених пунктах. Окрім того, це допомагає розвивати співпрацю між органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадським сектором».

Нагадаємо, на Львівщині реалізовується 691 мікропроект місцевого розвитку, з них 404 завершили роботи, решта – в процесі виконання. З обласного бюджету на реалізацію конкурсу в цьому році передбачили 54 млн грн., з яких 38 млн грн уже профінансовано.

Переглядів: 311