ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Українсько-польська Міжурядова координаційна рада з питань міжрегіонального співробітництва розглядала питання, стратегічно важливі для Старосамбірщини
Дата новини: 2016-10-31

14639678_1213409145373465_429169972214393632_n27 жовтня у Львові відбулось чергове засідання українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. 

Приємно, що в числі питань, які були включені до порядку денного цього засідання, були питання, стратегічно важливі для розвитку Старосамбірщини, зокрема це:

– початок будівництва міжнародного пункту пропуску Нижанковичі – Мальговичі;

– виділення коштів кредиту Республіки Польща на капітальний ремонт під’їзних шляхів в тому числі до планового пункту пропуску через державний кордон Нижанковичі – Мальговичі;

– відновлення руху потягу міжнародного залізничного сполучення «Хирів (Україна) – Загуж (Республіка Польща)» через міжнародний пункт пропуску «Смільниця – Кросьценко», з перспективою продовження його маршруту в напрямку Добромиль – Нижанковичі (Україна) та Перемишль (Республіка Польща). 

За результатами засідання перспектива будівництва міжнародного пункту пропуску Нижанковичі – Мальговичі вже не є такою далекою і  початок  будівництва це –  2018 рік.

 Щодо ремонту дороги Т14-18 Нижанковичі- Стрий -Чернівці, то у 2017 році заплановано проведення капітального ремонту за кошти кредиту, власне на ділянці, яка проходить через  Старосамбірщину.

Питання, що стосується відновлення курсування потягу Хирів–Загуж є серед пріоритетних, тому до нього обидві сторони ще неодноразово повертатимуться.

 Нагадаємо, що депутатський корпус Старосамбірської районної ради впродовж 2016 року неодноразово звертався до голів Львівської обласної державної адміністрації О.Синютки, Львівської обласної ради О.Ганущина, депутата Верховної Ради А.Лопушанського та депутатів, які входять до складу депутатської групи «Львівщина» у Верховній Раді України стосовно підтримки вище перелічених питань, які, без перебільшення, сприятимуть розвитку Старосамбірщини. Як бачимо, наші спільні зусилля незабаром матимуть результат.

Переглядів: 363