ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
УВАГА! Конкурс обмінів між засобами масової інформації!
Дата новини: 2018-03-29

конкурс ЗМІ

Старосамбірська районна рада запрошує  засоби масової інформації району, а також медіа-організації, органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, недержавні організації, які  працюють над проектами, пов’язаними з медіа у співпраці з аналогічними установами, закладами та організаціями Луганської області до участі в конкурсі обмінів між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей.  Конкурс  оголошено Львівською  обласною радою з метою зміцнення міжрегіональної співпраці та загальноукраїнської солідарності шляхом створення спільних медійних продуктів.

Заявки на конкурс можуть подавати: засоби масової інформації, медіа-організації, органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, недержавні організації, які  працюють над проектами, пов’язаними з медіа, Львівської області у співпраці з аналогічними установами, закладами та організаціями Луганської області.

Проекти можуть включати, але не обмежуються наступними напрямками:

– створення спільних медійних продуктів;

-навчання регіональних журналістів, яке створить зв’язки між журналістами та кваліфікованими експертами;

-проведення тренінгів для представників регіональних прес-служб із створення комунікативних стратегій у сфері загальноукраїнської солідарності для медіа та широкого загалу;

-організація освітніх прес-турів для регіональних медіа, громадських журналістів та блогерів, які нададуть їм можливість побачити та написати про успішні практики міжрегіональної співпраці;

-підтримка конструктивного діалогу щодо міжрегіональної співпраці через залучення до теле- і радіо-програм представників місцевої влади, незалежних експертів та журналістів.

Кожен проект повинен включати щонайменше одного партнера з Львівської області та одного партнера з Луганської області.

 Граничний обсяг фінансування одного проекту з обласного бюджету не може перевищувати 100 000 грн. Мінімальний розмір власного внеску становить 10% від загального бюджету проекту. 

Прийом документів на конкурс – з 1 березня до 15 травня поточного року.

Реалізація проектів-переможців конкурсу – травень – листопад поточного року.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються щоденно з 09.00 до 18.00, крім суботи, неділі та святкових днів за адресою: Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, вул. В.Винниченка, 12, м. Львів, а також мусять бути надіслані на електрону пошту Асоціації eku@ukr.net з поміткою “Конкурс освітніх обмінів”.

Контактний телефон для довідок: (032) 235-75-74.

Більш детальна інформація  про Конкурс в  Положенні про конкурс обмінів між ЗМІ

Переглядів: 44