ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Увага Конкурс! Шукаємо найкращу зупинку 2017 року
Дата новини: 2017-02-21

IMG_4236

Старосамбірська районна рада оголошує початок щорічного районного конкурсу «Найкраща зупинка 2017 року», який спрямований на впорядкування територій населених пунктів, формування їх позитивного іміджу, шляхом поліпшення естетичного та санітарного стану об’єктів масового перебування населення, залучення громадськості до вирішення цих завдань.

До участі в конкурсі запрошуються сільські, селищні, міські громади, учнівські, молодіжні організації Старосамбірського району, яким з 1 до 31 березня 2017 року на розгляд Оргкомітету потрібно подати:

  • презентаційні фотоматеріали про процес виконання робіт (до 5 світлин у паперовому та електронному варіантах);
  • інформація про організаторів і виконавців робіт (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, місце праці).

Вимоги до конкурсних робіт: відновлення споруди зупинки (місць для сидіння, смітників); оформлення оздоблення зупинки довільним зображенням, виконаним в українській патріотичній тематиці (вишивки, орнаменту, розпису, тематичної ілюстрації ін.), у довільній техніці.

Критерії оцінювання: естетичне оформлення; оригінальність композиційного рішення; індивідуальність і креативність творчого почерку; активність громади.

Підведення підсумків та нагородження переможців

Підсумкове засідання Оргкомітету відбудеться  до 10 квітня 2017 року.

Автори кращих робіт нагороджуються грамотами Старосамбірської районної ради та Старосамбірської райдержадміністрації, переможці – грошовими винагородами, а саме:

І місце – 5 тис. грн.;

ІІ місце – 3 тис. грн.;

ІІІ місце – 2 тис. грн.

УВАГА! Зупинки, які брали участь у попередньому конкурсі Оргкомітетом до уваги не беруться.

Адреса Оргкомітету конкурсу: 82000, м. Старий Самбір, вул. Л.Галицького, 40, електронна адреса: sts_r_rada@ukr.net.

Переглядів: 309