ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
В оселях громад на Львівщині реалізували проект з енергоефективності
Дата новини: 2019-06-26

На Львівщині у школах, народних будинках та оселях місцевого населення замінили лампи розжарювання на нові енергоощадні світлодіодні лампи. Проект з енергоефективності відбувся в Старосамбірському районі. Сучасні світлодіодні  лампи громадам подарувала компанія ДП «Юсенко Україна», що входить в групу Cadogan Petroleum, британської нафтогазової компанії, яка веде діяльність в цьому районі. Cтарі лампи розжарювання компанія утилізувала.

Ініціатори проекту залучили три селища з близько 500 домогосподарствами, школами і громадськими установами. Така соціальна ініціатива мала мету покращити екологічний стан Львівського регіону та скоротити фактичні викиди в перерахунку до СО2, а також зменшити витрати на електроенергію таким установам та населенню.

«Цей проект відбувся у рамках ширшого зобов’язання Cadogan та сприяв підтримці навколишнього середовища та зменшенню вуглецевого сліду», — розповів головний виконавчий директор Cadogan Petroleum Гвідо Мікелотті під час запуску даного проекту.

«Ціль, яку ми ставили перед цим проектом – забезпечити  будівлі соціальної сфери – школи, громадські об’єднання, народні будинки та місцеве населення, які входять в Страшевицьку сільську раду, енергозберігаючими засобами освітлення. Наша компанія також взяла на себе утилізацію старих ламп. Ми, як соціально-відповідальна компанія, розуміємо важливість інвестицій в громади, частиною якої ми є», — додав генеральний директор українського офісу компанії Андрій Білий.

У рамках проекту з енергоефективності компанія видала понад 3200 ламп місцевому населенню. Ініціатива отримала схвальні відгуки від місцевого населення.

«Збільшення заходів з енергоефективності – важливий елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад. Така ініціатива значно знижує комунальні витрати для населення. Завдяки цьому проекту продуктивність та конкурентоспроможність територій завдяки економії бюджетних коштів на оплату енергоресурсів підвищилась», — зазначила голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька.

«Ми вже бачимо перші позитивні результати проекту, хоча висновки робити ще зарано. Просвітницька діяльність щодо теми енергозбереження серед місцевого населення отримала позитивні відгуки від громад. Розуміння того, що енергія має використовуватись ефективно та кроки, які можуть для цього робити звичайні люди – актуальне питання як для України, так і всього світу», — наголосив  Андрій Білий.

Довідка про компанію:

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006 року. Компанія займається проведенням геологічної розвідки та експлуатації ліцензійних ділянок в Україні. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на двох ділянках передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області.

Cadogan Petroleum — великий інвестор та роботодавець в регіоні, який співфінансує та реалізовує різноманітні соціальні проекти для громад, включаючи, але не обмежуючись проектами енергозбереження та зменшення викидів, ремонту доріг та об’єктів інфраструктури, газифікації сіл тощо.

IMG_4455 IMG_4457

 

Переглядів: 140