ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
В Старій Солі модернізують вуличне освітлення
Дата новини: 2017-04-27

Конкурсною комісією Львівської обласної ради визначено переможців інвестиційних проектів у межах реалізації заходів Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки, серед яких смт.Стара Сіль.

Нагадуємо, що за сприяння Старосамбірської районної ради, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації для участі в Конкурсі проекти подавали Старосолянська селищна та Верхньолужоцька сільська ради, кошторисна вартість яких склала 522,086тис.грн. та 481,732тис.грн. відповідно.

Отож, відповідно до інвестиційного проекту реконструкція вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих ламп буде проведена на вулицях Воскресенська, Січових Стрільців, Жовтнева, Шкільна, Садова, Сонячна та площі Миру в селищі Стара Сіль, а також на  вулиці Л.Українки в селі Стара Ропа. Співфінансування робіт відбуватиметься на умовах партнерства: 80%- кошти обласного бюджету, 20%-  кошти місцевого бюджету.

Впровадження такої ініціативи  на території Старосолянської селищної ради сприятиме підвищенню якості життя та рівня безпеки населення.

Безымянный1

 

Переглядів: 311