ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
В Старосамбірській районній раді відбулась зустріч з делегацією з представниками місцевої влади міст Загуш та Санок Республика Польща за участі народного депутата України А.Лопушанського
Дата новини: 2015-09-22

20150922_123236

22 вересня 2015 року в Старосамбірській районній раді, з ініціативи голови районної ради Ореста Бонка, відбулась зустріч з делегацією з представників місцевої влади  міст Загуш та Санок Республика Польща за участі  народного депутата України Андрія Лопушанського та голови Старосамбірскої райдержадміністрації Миколи Цепенди.

Мета зустрічі – відновлення курсування поїзду міжнародного сполучення Хирів – Загуш та популяризація даного сполучення як  один з інструментів сприяння розвитку туристичної інфраструктури прикордонних територій.

Сторони домовились, що першим кроком для досягнення мети буде обстеження технічного стану  існуючої вузькоколійки, яке планують провести в найкоротші терміни.

Андрій Лопушанський, в свою чергу запевнив, що зі свого боку зробить усе необхідне щодо вирішення питання відновлення курсування поїзду міжнародного сполучення Хирів – Загуш на рівні вищих органів влади України та Республіки Польщі.

Варто зазначити, що польські колеги висловили думку, що в перспективі дане сполучення можна буду продовжити в обидвох напрямках як з боку Республіки Польща так і України, зокрема до Перемишля і до Добромиля.

Підсумовуючи дану зустріч голова районної ради О.Бонк висловив впевненість у вирішенні обговорюваного питання та зазначив, що це вчергове покращить взаємовідносини наших країн, особливо в часі теперішнього важкого сьогодення для України.

 

 

 

 

Переглядів: 376