ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
В Україні та Львівській області відмічається загострення епідситуації щодо захворюваності на кір
Дата новини: 2018-01-24

В Україні та Львівській області відмічається загострення епідситуації щодо захворюваності на кір. Впродовж грудня 2017 року зареєстровано 50 випадків захворювань на кір, з них 6 дітей. За 2017 рік зареєстровано всього 114 випадків захворювань в т.ч. 60 випадків  серед дитячого населення  (52,6%). Захворюваність серед невакцинованих становила  85 осіб (74,6%). Від початку січня 2018 року зареєстровано 56 випадків кору.

2 дітей з Старосамбірського району перебувають в інфекційній лікарні з підозрою на кір. Ці діти не були раніше вакциновані.

В районі достатньо вакцини для вакцинації дітей всіх вікових груп. Згідно календаря щеплень вакцинація проводиться в 1 рік, а ревакцинація в 6 років.

Враховуючи епідситуацію не щеплені раніше діти можуть отримати щеплення в любій лікарській амбулаторії за місцем проживання. Достатньо для цього звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра, які розробляють для власної дитини індивідуальний графік щеплень. Вакцинація не гарантує, що ваша дитина не захворіє на кір, але захворювання буде без ускладнень.

Запрошуємо на вакцинацію.

Будьте здорові

Районний педіатр

                                                      Фалат Вікторія Леонідівна

завантаження

Переглядів: 259