ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Вчора, 26 вересня, у селі Страшевичі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.
Дата новини: 2020-09-27
Вчора, 26 вересня, у селі Страшевичі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Це 13 такий майданчик на теренах нашого району. Участь у відкритті взяла на запрошення громади і голова районної Тетяна Терлецька.
Таке поле плюс вуличні тренажери поряд громада села отримала завдяки своїй ініціативності та активності своєї очільниці Галини Гривнак.
Всі роботи з підготовки основи під майданчик виконані спільними зусиллями місцевих мешканців за підтримки бізнесу, який веде свою діяльність на території сільської ради. Відтак окремої подяки заслуговують Андрій Левицький, представник компанії «ЮСЕНКО НАДРА» та Роман Котик, представник ТОВ «ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС».
Покриття майданчика, вартістю 700 тис. грн, профінансовано з обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.
Отож місцева молодь та діти отримали чудову обладнану локацію для активного дозвілля та занять спортом, а місцева футбольна команда «Єдність», яка цьогоріч стала володарем Кубка Старосамбірщини з футболу, – місце для тренувань за будь-яких погодних умов.
До слова, громада Страшевицької сільської ради є однією з найактивніших в нашому районі, а їхня голова Галина Миколаївна – одна з найнаполегливіших керманичів в питаннях використання всіх можливостей для покращення добробуту, соціальної інфраструктури та розвитку своїх сіл. І на їх теренах впродовж останніх 5 років зроблено насправді дуже багато, бо хто дбає, той і має.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 50