ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
«Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, є поважнішими, ніж батьки: ті дарують нам тільки життя, а вони – добре життя!» (Аристотель)
Дата новини: 2015-09-30

deduc10Дорогі освітяни Старосамбірщини! Шановні колеги!

  Сердечно вітаю Вас, людей такої необхідної і шляхетної професії, зі святом – Днем працівників освіти!

  Вчитель! Важко назвати іншу професію, від якої б так залежало майбутнє нашої Держави. Скільки в ньому зосереджено знань і мудрості, доброти і душевного тепла, людяності і постійного неспокою за підростаюче покоління! Ці чудові властивості Ви щоденно передаєте дітям, здійснюєте зв’язок часів і поколінь, формуєте найвищі людські якості, виховуєте патріотів рідної землі, творите завтрашній день України.

  Мудрий Аристотель так визначав життєву місію цих небайдужих й мудрих людей: «Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, є поважнішими, ніж батьки: ті дарують нам тільки життя, а вони – добре життя!».

  Сьогодні кожен з нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскринку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

  Тож сьогодні, в цей святковий день, прийміть мій доземний уклін та слова щирої вдячності, що йдуть від самого серця, за тепло Ваших очей та життєву мудрість, якої навчали не одне покоління учнів, за Вашу самовідданість та жертовність, з якою впродовж десятиліть з дня у день віддавали себе дітям, якими, переконаний, Ви можете сьогодні гордитися!

  Сподіваюсь, що освітянська нива Старосамбірщини буде і надалі наповнюватись новими вагомими здобутками, а всі Ваші починання стають успішними.

  Бажаю Вам почуватися захищеними та шанованими в суспільстві, доброго здоров’я Вам, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.

  Щастя, миру, добра і достатку Вам і Вашим родинам!

Переглядів: 375