ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулась інформаційна конференція «Успіх Старосамбірщини в рамках міжнародної співпраці та нові конкурсні можливості»
Дата новини: 2018-03-29

Вчора, 28 березня поточного року, в сесійній залі Старосамбірської районної ради відбулась інформаційна конференція «Успіх Старосамбірщини в рамках міжнародної співпраці  та нові конкурсні можливості» .

 В засіданні взяли участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, виконавчий директор Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”  Галина Литвин, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, голова Старосамбірської РДА Орест Бонк, голови місцевих рад Старосамбірщини, депутати районної ради, керівники установ, підприємств та організацій, керівники та працівники відділів КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ», представники галузі освіти та культури, громадськість, мас-медіа.

У вітальному слові Олександр Ганущин зауважив, що Старосамбірщина себе гарно проявила в міжнародних конкурсах, що будуть фінансуватися за європейські кошти в рамках ПТС «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020», а також висловив сподівання, що переможці успішно впровадять проекти й надалі будуть активними у міжнародній та регіональній співпраці.

Виконавчий директор Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”  Галина Литвин детальніше розповіла про Програму та перспективи подальшої міжнародної  співпраці, а також про нові конкурси, що стартували на Львівщині, серед яких: освітній обмін між закладами Львівської та Луганської областей; культурний обмін  між закладами Львівської та Луганської областей; обмін між засобами масової інформації Львівської та Луганської областей, а також конкурс ініціатив місцевих карпатських громад.

Тетяна Терлецька презентувала успіхи Старосамбірщини в рамках Програми транскордонного співробітництва, зауваживши, що перемозі  передували роки кропіткої та наполегливої праці виконавчого апарату районної ради та партнерів проекту, адже у рамках кожної тематичної цілі ПТС «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» від Старосамбірщини було подано по три заявки. Як результат, маємо трьох переможців, що є великим успіхом, зважаючи на надзвичайно високу конкуренцію.

Більш детальніше про передбачені заходи у межах переможних міжнародних проектах  присутніх проінформували :

– Головний лікар КЗ СРР “Старосамбірська центральна районна лікарня” Юрій Войтів, в рамках проекту «Спільно на охороні людського життя. Інтегрована польсько-українська система невідкладної медичної допомоги на прикордонні» (партнери – Старосамбірська районна рада та КЗ СРР “Старосамбірська центральна районна лікарня”);
– Голова Добромильської  міської ради Юрій Петрик про «Покращення якості вод транскордонної річки Вирва, яка є притокою ріки Вігор, що несе свої води до річки Сян (басейн Балтійського моря) через будівництво каналізаційної мережі в містах Загуж (Польща) і Добромиль (Україна)» (партнер – Добромильська міська рада)
– Голова Старосамбірської районної ради  Тетяна Терлецька про проект «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці» (партнери – Нижанковицька селищна рада та Єврорегіон Карпати – Україна). 

Підсумовуючи нараду, голова Старосамбірської районної ради  Тетяна Терлецька зазначила, що «під лежачий камінь вода не тече», і попросила усіх потенційних учасників наступних конкурсів «не спати» і бути максимально активними, а Старосамбірська районна рада завжди готова допомогти у досягненні цілей задля розвитку Старосамбірщини.

Більш детально про міжнародні проекти та нові конкурсні можливості  читайте зовсім скоро на офіційному сайті Старосамбірської районної ради та офіційній сторінці фейсбук.

20180328_174833 20180328_170724 20180328_171633 20180328_172429 29543091_1837210472977460_7116668352681017804_n  4330254704_IMG_3981

 

 

Переглядів: 257