ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулась кущова нарада-семінар з питань підготовки громадами мікропроектів на участь в обласному конкурсі
Дата новини: 2016-02-01

12669666_171829136519023_5561025857178683639_n28 січня 2016 року в актовій залі Самбірської районної ради відбулася кущова нарада-семінар з проведення конкурсу обласних мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році.

Участь у нараді крім представників Старосамбірського району (голови місцевих рад та працівники апарату районної ради) взяли також представники Самбірського і Турківського районів та міста Самбора.
Також були запрошені голови місцевих рад, представники громадських організацій та ЗМІ.
Роз’яснення та консультації з питань реалізації Програми у 2016 році, а також щодо проведення конкусру мікропроектів надав Іван Собко – член постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради. У своєму виступі він розповів, що Львівська обласна рада прийняла рішення «Про затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 рр.», а також проінформував, що відбулося перше засідання Конкурсної ради з питань проведення обласного конкурсу мікропроектів.
Серед пріоритетів конкурсу на 2016 рік підтримка Народних домів, заходи з енергозбереження в школах, створення додаткових груп у ДНЗ, відновлення вуличного освітлення.
Участь у конкурсі можуть приймати громадські організації, органи самоорганізації населення, місцеві ради, благодійні фонди, ініціативні групи громадян.
На завершення наради голова районної ради Віталій Кімак запросив громади активно долучатися до розвитку своїх населених пунктів.
Іван Собко запевнив присутніх, що з їхнього боку вони готові допомагати, вчити, консультувати, щоб усі громади області мали можливість брати участь і перемагати у конкурсі.
Окремий акцент – на об’єднаних громадах, яким ми допомагатимемо співфінансувати проектно-кошторисну документацію, яка буде подаватися на Державний Фонд регіонального розвитку та проекти Міжнародної технічної документації.

Додаткову інформацію можна знайти за наступним посиланням

Переглядів: 326