ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулась нарада про стан пасажирських перевезень на території району.
Дата новини: 2017-03-13

10 березня 2017 року у м. Старий Самбір в приміщенні сесійної зали районної ради відбулась нарада, на якій розглядалося найболючіше питання для мешканців Старосамбірщини про стан пасажирських перевезень на території району.

Участь у нараді взяли Ірина Гримак заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, голова Старосамбірської РДА  Орест Бонк, перевізники, голови місцевих рад, громадськість.

В процесі обговорення чимало зауважень до перевізників прозвучало від голів місцевих громад, зокрема щодо порушення графіку маршрутів, невиїзду на маршрут, відмови безкоштовно перевозити школярів  тощо.

В ході зустрічі акцентовано увагу на тому, що місцеві керівники повинні мати вплив на перевізників. Саме тому, впродовж визначеного терміну на маршрутах працюватиме «таємний клієнт», який буде фіксувати  усі можливі порушення під час перевезення. Також голови місцевих рад заповнюватимуть акти, які будуть  подавати в ЛОДА. За результатами таких кроків прийматимуться відповідні висновки щодо наявних ліцензій та доцільності перебування  на маршрутах таких перевізників.

В окремій розмові з Іриною Гримак голова районної ради звернулася про сприяння в питанні підписання мирової угоди щодо відсутності претензій на штрафні санкції до Стрілківської сільської ради (реконструкція моста) та встановлення дорожніх ваг для контролю перевезень багатовантажним транспортом.

1120165

Переглядів: 287