ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулась робоча нарада з питання розблокування рахунків Стрілківської сільської ради
Дата новини: 2016-03-05

cropped-favicon.png03 березня 2016 року під головуванням заступника голови Львівської обласної державної адміністрації І. Гримак відбулась робоча нарада з питання розблокування рахунків Стрілківської сільської ради. Проведенню наради передувало доручення голови Львівської обласної державної адміністрації О. Синютки за підсумками звіту голови Старосамбірської райдержадміністрації М.Цепенди. Учасниками наради були депутат Львівської обласної наради від Старосамбірщини М. Гичка, представники департаменту фінансів та цивільного захисту населення ЛОДА, Старосамбірської районної ради, райдержадміністрації, Стрілківської сільської ради та компанії Концерн «Містшляхбуд».
Питання блокування рахунків тягнеться ще з 2008 року, коли в області проводились відновлювальні роботи на об’єктах, пошкоджених повінню. Одним із таких об’єктів був міст на території с.Стрілки Старосамбірського району. Виконувала роботи на об’єкті компанія Концерн «Містшляхбуд». Не будемо вникати у всі подробиці, лише наголосимо що станом на сьогодні є рішення суду, згідно з яким основна сума боргу становить 1,187 млн. грн.. Впродовж 7 років пеня, штрафні санкції, та інфляційні збори сягнули практично такої суми як і основний борг, і загальна сума боргу Стрілківської сільської ради становить понад 2,200 млн. грн.. Борг є ,а міст як стояв не добудований так і сьогодні не функціонує.
В ході наради Іриною Гримак запропоновано конструктивний підхід до вирішення питання, зокрема підряднику необхідно зняти арешт з рахунків сільської ради, натомість обласна державна адміністрація бере на себе погашення основної суми боргу і в подальшому спільно врегульовує проблемні питання. Такий підхід до вирішення проблеми компанію Концерн «Містшляхбуд» не влаштував. 04 березня 2016 року Стрілківська сільська рада з метою розблокування рахунків подала позовну заяву щодо відтермінування боргу.

Переглядів: 352