ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулась спільна нарада з головами місцевих рад
Дата новини: 2016-08-16

13900060_277999915901944_4979182552146913461_n10 серпня в районній раді відбулась спільна нарада з головами місцевих рад, представників бюджетної комісії районної ради, раждержадміністації, управління казначейства та фінуапрвління РДА. Одним із питань, яке піднімалось – можливість дофінансувати мікропроекти громад, які подавалися на конкурс Львівської обласної ради, але не стали переможцями. Таких проектів залишилось 9. До вирішення питання підійшли консолідовано та злагоджено. Вирішили дофінансувати з районного бюджету 8 проектів. Зокрема, на проекти Тершівської («Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) с.Сушиця вул. Центральна Старосамбірського р-ну Львівської області»), Топільницької («Капітальний ремонт будівлі «Просвіта» та музею голови УГВР Кирила Осьмака с.Недільна Старосамбірського р-ну»), Стрілківської («Капітальний ремонт вуличного освітлення (з впровадженням енергозберігаючих ламп) в с.Лопушанка-Хомина вул.Центральна Старосамбірського р-ну Львівської обл.») та Ясенице-Замківської («Капітальний ремонт вуличного освітлення (з впровадженням енергозберігаючих ламп) в с.Ясениця-Замкова вул.Центральна Старосамбірського р-ну Львівської обл.») сільських рад виділити суми від 50,0 до 70,0 тис. грн., оскільки зазначені проекти будуть дофінансовані з бюджетів місцевих рад і на кінець року зреалізовані в повному обсязі відповідно до ПКД.
Ще 4 громади отримають по 30,0 тис. грн.. Це, Добромильська міська рада («Облаштування дитячого ігрового майданчика в м. Добромиль Старосамбірського району»), Тернавська («Капітальний ремонт будівлі Народного дому с. П’ятниця Старосамбірського району Львівської області»), Тур’ївська («Капітальний ремонт будівлі ЗСШ І-ІІІ ст. с. Тур’є Старосамбірського р-ну Львівської області») та Мурованська («Капітальний ремонт будівлі Народного Дому с. Муроване Старосамбірського району Львівської області») сільські ради і зможуть частково виконати роботи на об’єктах соціально-культурного призначення.
Загалом підсумок наради один – це намагання стимулювати усі без винятку громади до залучення додаткових надходжень, мобілізувати активність на вирішення проблемних питань та реалізації громадських ініціатив.

Переглядів: 320