ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулася підсумкова конференція за результатами проекту “Від тебе залежить!”
Дата новини: 2017-07-25

Сьгодні, 25.07.2017 року,  в сесійній залі Старосамбірської районної ради відбулася підсумкова конференція за результатами проекту «Від тебе залежить! (Активізація громади Старосамбірщини для моніторингу та впливу на прийняття рішень місцевими радами»).

Партнерами проекту, який реалізовано за кошти Європейського союзу, були ГО «Старосамбірщина 3000», ГО «Жіночі перспективи», Старосамбірська районна рада та компанія «ЕКО-ОПТІМА».

Організатори конференції Олег Паска та Оксана Петрівська ознайомили присутніх з аналізом прийнятих рішень Старосамбірською районою радою за період 2015-2017р.р. на предмет наявності конфлікту інтересів, наголосили на помилки з якими стикалися при аналізі рішень місцевих рад та підказали можливі шляхи їх уникнення.

До присутніх звернулася представник ГО “Жіночі перспективи” Ірина Трохим, яка наголосила на тому, що доля України залежить від кожного з нас і ми не повинні боятися брати ініціативу в свої руки, тоді наша країна швидше вийде з ситуації в якій перебуває сьогодні.

На конкурсній основі було створено раду експертів головою якої є Павло Петрик. Під час конференції присутні мали можливість задати питання експертам та отримати ґрунтовні відповіді.

Голова районної ради – Тетяна Терлецька подякувала організаторам за проведені «круглі столи» та конференцію, що стане стимулом у роботі а здобутий досвід піде на користь депутатському корпусу та працівникам місцевого самоврядування.

Photo0547 Photo0548 Photo0549 Photo0551 Photo0552 Photo0553

Переглядів: 278