ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулися засідання фокус-груп в рамках проекту «Апробація моделі формування та реалізації Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку напрацьованої на Самбірщині»
Дата новини: 2016-03-24

CAM01010Уже вдруге, 23 березня 2016 року, в приміщенні Старосамбірської районної ради відбулася презентація для громадськості проекту «Апробація моделі формування та реалізації Програми громадських пріоритетів охорони правопорядку напрацьованої на Самбірщині», за підтримки МФ «Відродження».

Зустрічі проводилися, за участю соціолога проекту Андрусишина Юрія, у форматі дискусійних фокус-груп, які представляли голови місцевих рад,  депутатський корпус районної ради та підприємці Старосамбірського району.

Основна ідея проекту полягає у врахуванні думок громади щодо конкретних загроз та небезпечних місць у їхньому регіоні. Необхідна інформація збиратиметься за допомогою різноманітних інструментів, таких як: робочі зустрічі, анкетування, дискусійні фокус-групи, громадські обговорення, також передбачена тривала інформаційна кампанія серед населення.

Керівник проекту Олег Ільків презентував учасникам фокус-груп спеціально розроблені анкети, в яких містяться питання скеровані до громади. Анкети розповсюжено у міські, селищні, сільські ради, а також є доступні у приміщеннях районного центру зайнятості та районної ради. Заповнені анкети можна залишати в спеціалізованих скриньках, які встановлені у будівлях міських рад Старосамбірського району.

Звертаємо увагу на анонімність опитування та запрошуємо громадськість Старосамбірщини долучитися до проекту, вказавши правоохоронним органам та місцевій владі на існуючі загрози/правопорушення для особистої безпеки в своєму населеному пункті. Окрім того, пропонуємо скористатися інтерактивним сайтом «Твоя безпечна Львівщина» (http://bezpeka.lviv.ua), де розміщено електронний варіант анкети, яку можна заповнити за адресою: https://docs.google.com/forms/d/1FbjnoZTL5FlIG71Y00TRmWgANa2fxMv3gtTVBa05iDI/viewform

Результатом проекту стане розроблена Програма громадських пріоритетів охорони правопорядку на Старосамбірщині, реалізація якої допоможе поліції зосередитись на конкретних проблемах громади щодо охорони правопорядку, які будуть скеровані під потреби громади.

CAM01012

Переглядів: 359