ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулось перше засідання оргкомітету з питань організації та проведення акції “Отчий ліс”
Дата новини: 2017-03-13

В п’ятницю 10 березня в приміщенні районної ради відбулось перше засідання оргкомітету з питань організації та проведення акції “Отчий ліс”, яка щорічно відбувається на території духовного осередку Старосамбірщини – Лаврівського монастиря св.Онуфрія.

Організатори визначились з концепцією заходу та датою його проведення (перша неділя після Великодня). Цьогоріч традиційно буде спільна молитва, висаджування дерев, культурна програма,  діятиме містечко ремесел.

“Отчий ліс” 2017року організатори вирішили присвятити “сильним духом”, а саме людям, які незважаючи на життєві випробовування, що випали на їх долю, попри ті чи інші фізичні вади, не опустили рук, не втратили жаги до життя, не схилили голови, а впевнено дивляться в майбутнє, часто при цьому простягаючи руку допомоги іншим. Нам всім є чому у них повчитись, вони заслуговують на наші слова захоплення та поваги.

Ще однією новинкою програми заходу на цей рік стане проведення благодійної акції, метою якої є збір коштів для покращення умов отримання необхідних послуг людьми з інвалідністю та особливими потребами.

Організатори сподіваються, що акція буде велилюдною, цікавою і змістовною, даючи можливість учасникам знову торкнутись лона рідного краю, збагатитись духовно та залишити добрий слід на землі.

lavriv-lis-300x284

Переглядів: 291