ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулось перше засідання оргкомітету з питань організації та проведення фестивалю «Всі дороги ведуть до Фельштина» у с.Скелівка
Дата новини: 2017-05-18

Сьогодні,18.05.2017р., за ініціативи Тетяни Іванівни Терлецької, голови районної ради, відбулось перше засідання оргкомітету з питань організації та проведення фестивалю «Всі дороги ведуть до Фельштина» у с.Скелівка, приурочений до міжнародного велопробігу «Шляхами бравого вояка Швейка».

На думку Тетяни Іванівни, проведення такого свята – чудова нагода презентувати Старосамбірщину, її гостинність, колорит, самобутність широкому загалу, адже участь у такому пробігу беруть щорічно десятки велосипедистів зі всієї України та різних країн Європи. Для місцевого ж населення – це можливість гарно провести час, зарядитись позитивом та оптимізмом, бо фестиваль матиме гумористичне спрямування та орієнтований на людей різних вікових категорій.

В ході засідання оргкомітету було напрацьовано загальну концепцію заходу та орієнтовну програму.

Датою проведення фестивалю визначено 11 червня 2017 р. Саме в цей день учасники велопробігу планують прибути до Скелівки (Фельштина).

Швейк СК

 

 

 

Переглядів: 285