ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулось урочисте підписання угод з переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у Львівській області
Дата новини: 2020-08-25

Сьогодні в офісі Асоціації органів місцевого самоврядування

ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”

відбулось урочисте підписання угод з переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у Львівській області, що реалізується Асоціацією в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей.

Отож, сьогодні дано старт реалізації переможного проєкту «Запобігання та протидія поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19 на території Старосамбірського району». До участі у засіданні від Старосамбірської районної ради були запрошені ініціатор написання проєкту, голова районної ради Тетяна Терлецька та куратор проєкту, начальник організаційно-економічного відділу райради Надія Пупа.
В рамках проєктної заявки передбачено закупівлю безконтактних сенсорних дозаторів для антисептичних рідин та безконтактних інфрачервоних медичних термометрів для дошкільних навчальних закладів району. Це дозволить привести дошкільні установи Старосамбірщини до санітарно-протиепідеміологічних вимог сьогодення в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID -19 та убезпечити вихованців і працівників ДНЗ від можливого поширення смертоносного вірусу.
Переглядів: 55