ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулось засідання комісії з питань дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати
Дата новини: 2016-11-03

spasibo-za-vnimanieНещодавно в Старосамбірському відділенні Самбірсьської ОДПІ  відбулось засідання комісії з питань дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати. В засіданні взяли участь  завідувач  сектору податків і зборів з фізичних осіб Старосамбірського відділення Самбірської ОДПІ Віктор  Богданович Дмитрук, та перший заступник голови Старосамбірської РДА Ігор Володимирович Жук, і cекретар  Старосамбірської міської ради Ліда Петрівна Сідак.

            В ході засідань проведено заслуховування-співбесіди з платниками, які нараховували заробітну плату менше встановленого чинним законодавством мінімуму. В результаті співбесід з’ясовано причини виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень

            Також, наголошено, що згідно  Закону України від 25.12.15 № 928-VIII “Про Державний бюджет на 2016 рік” встановлено  мінімальна зарплата у місячному розмірі і прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 грудня становитиме – 1550 грн. Водночас, навантаження на заробітну плату у 2016 році зменшено майже вдвічі, тобто роботодавці  сплачують 22% єдиного соціального внеску від нарахованої зарплати.

31/10/2016

 

Начальник

Самбірської ОДПІ                                                                          І.В. Малецький

 

Переглядів: 318