ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджетної політики та інвестиційного планування Старосамбірської районної ради
Дата новини: 2015-10-22

logobig

21 жовтня 2015 року відбулось засідання  постійної комісії з питань бюджетної політики та інвестиційного планування Старосамбірської районної ради.

На засіданні були присутні депутати члени комісії – Цепенда М.В., Шак І.В., Баген І.С.,Войт Т.Г., Жук І.В., Зиблікевич Л.П.,, Нестер М.М., Піхоцький І.М., Скипакевич М.Т., а також т.в.о  начальника   фінансового управління  райдержадміністраціїї Коліщук Л.М.

На засіданні були розглянуті питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» та  «Погодження проектів розпоряджень «Про внесення змін  до районного бюджету».

 Доповідачем з цих питань виступила Коліщук Л.М т.в.о начальника фінансового управління районної державної   адміністрації 

Під час засідання М.В.Цепенда,  зазначив, що відповідно до Постанови КМУ  від 16 вересня 2015 року №727 «Деякі питання  стабілізаційної  дотації з державного бюджету місцевим бюджетам», тобто з вересня міняється розмір мінімальної заробітної плати  в сторону збільшення. І на Старосамбірський  район  додатково прийшло 9227000 гривень, з них стабілізаційної дотації-3326500гривень, освітньої субвенції – 4454400 гривень та  медичної субвенції-1446100 гривень. Дані кошти необхідно  розприділити по головних розпорядниках. Підготвлено проект рішення  з додатками на сесію районної ради так як іде підвищення зарплати.

Комісія вирішила доручити Старосамбірській райдержадміністрації підготувати проект розпорядження  за погодженням з головою районної ради та головою  бюджетної комісії  з подальшим затвердженням на сесії.

Окрім цього питання Коліщук  Л.М. також доповіла про проект розпорядження, що стосується субвенції на вибори (зарплата  територіальним  комісіям), яку необхідно розприділити  по місцевих радах   та на  друкування бюлетенів.

 

Переглядів: 352