ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулося ІІІ – пленарне засідання ХХХІ сесії районної ради
Дата новини: 2015-07-23

    22 липня відбулося ІІІ-пленарне засідання ХХХІ сесії районної ради за участю 55 депутатів районної ради. Згідно із рішенням Президії від 21.07.2015 №27 районні обранці  внесли  зміни до рішення Старосамбірської  районної ради від 25 березня 2015 року  № 549  «Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради VІ скликання», відповідно до якого до порядку денного внесено наступні питання:

1. Про внесення змін до районного бюджету Старосамбірського району на 2015 рік.

2. Про затвердження угод про оплату медичних послуг, які подаються мешканцям Старосамбірського району у лікувально-профілактичних закладах м. Львова та Самбірського району Львівської області.

3. Про внесення змін до Програми  про надання твердого пічного побутового палива особам, що мобілізовані для участі у  бойових діях та їх сімей  в зоні АТО в Україні.

4. Про підтримку законопроектів №2223 »Про внесення змін до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування»(щодо захисту прав сільськогосподарських підприємств) та №2229-1 »Про внесення змін до           Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» щодо уточнення  та приведення у відповідність об’єкта оподаткування із чинним положеннями податкового законодавства».

5. Про діяльність загальноосвітніх навчальних закладів Старосамбірського району у 2015/2016 навчальному році.

6. Про виконання законів України  про  декомунізацію на території Старосамбірського району.

7. Про перспективний план формування спроможних територіальних громад Старосамбірського району.

     За результатами обговорення  із 6 зазначених вище питань прийнято відповідні рішення.

    Особливу дискусію,у сесійній залі районної ради,викликало питання “Про перспективний план формування спроможних територіальних громад Старосамбірського району”. Проте,після короткої перерви, за відсутності кворуму депутатів,рішення з даного питання не прийнято. Головою районної ради О.Бонком  в роботі сесії оголошено перерву. Про проведення ІV-пленарного засідання депутатів районної ради буде повідомлено додатково.

 

Переглядів: 420

Коментарі новини: «Відбулося ІІІ – пленарне засідання ХХХІ сесії районної ради»