ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Відбулися змагання з тенісу серед медичних працівників
Дата новини: 2017-06-14

Нестандартно до відзначення свого професійного свята підійшли цьогоріч медики – окрім офіційних заходів з нагоди цього дня, вони організували й спортивне свято: турнір з настільного тенісу. І чудово. Бо ж загально визнано, що  спорт – це здоров’я. А медикам воно теж необхідне. Вони лікують недуги інших – треба й самому бути у добрій фізичній формі. Отож 16 бажаючих – як чоловіків, так і жінок, як молодих, так і зрілих медичних працівників – змагалися за найвправнішого у цьому виді спорту.

Здорова спортивна атмосфера, чудовий настрій у дружньому професійному колі, де були присутні хірурги, анастезіологи, стоматологи та інші спеціалісти медичної галузі, панували у спортивному залі Старосамбірської ЗСШ № 1. Але змагання є змагання і мусять бути сильніші з сильних. Отож, ІІІ місце виборов Роман Лещишин, лікар-анастезіолог; другу сходинку посів головний лікар Добромильської номерної лікарні Іван Медвідь. Ну і переможцем став головний медик Старосамбірщини Юрій Войтів. Що ж, тут доводиться лише порадіти, бо ж на те він і головний, аби колегам в усьому приклад показувати.

Варто зазначити, що змагання відбувалися за підтримки федерації настільного тенісу району, зокрема головного у цьому виді спорту – Степана Багряка. Як і годиться, переможці були нагороджені грамотами районного комітету профспілки медичних працівників. Відмітили грамотою і Євгена Мигляса, найстаршого учасника змагань.

1 11

2 3 4 5 6 7 8 10

9

Переглядів: 291