ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Вітання до Дня медичного працівника
Дата новини: 2019-06-16

Шановні медики Старосамбірщини, вітаю вас із професійним святом. 
Медики є невід’ємною частиною життя кожного з нас. З вашою допомогою ми з’являємось на світ, ви є запорукою того, щоб ми його передчасно не покинули. Тому дякуємо, що ви в нас є, за ваші чуйні серця, співпереживання, повернене здоров’я, врятовані життя. Дякуємо за переконання, що поряд є люди, які у випадку чогось порятують від болю, допоможуть загоїти навіть складні рани, вбережуть від важких наслідків недуг.
Нехай щирі слова вдячності, людей, пацієнтів, яким ви допомогли, будуть непорушними оберегами для вас і ваших родин, життєдайною силою для вогника у серці.
Наснаги вам, непохитного здоров’я, невичерпної енергії та сил нести важку ношу відповідальності за кожного з нас, жителя району. Терпеливості і стійкості успішно пройти через всі реформування і винести з них максимум користі. Професійної витримки й азарту, щоб завжди тримати руку на пульсі часу, навіть випереджувати його, бо на жаль, попри швидкі темпи розвитку медицини, хвороби теж не сплять і стають щораз підступнішими. І мудрості вам та виваженості, щоб відбудувати мости довіри між вами та мешканцями нашого краю.
Успіхів вам, Божого благословення та щоденних перемог в особистих й професійних справах.
З повагою голова районної ради Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА

64291782_703162746779452_3214609092060381184_n

Переглядів: 151