ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Вітання голови Старосамбірської районної ради Ореста Бонка з нагоди Дня працівника лісу
Дата новини: 2015-09-18

 

IMG_3665

Шановні працівники лісового господарства, прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Для Старосамбірщини  – це свято особливе, адже одним з найдорожчих наших  скарбів є неповторна краса лісів, якими вкрито майже 36% території району, що є зеленим оберегом нашого краю, запорукою екологічної рівноваги та економічної стабільності.

Переконаний, що День працівника лісу – це свято тих людей, хто любить ліс, розуміють його проблеми і з чистими думками приходить до нього. Нині перед Вами стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу вашої галузі.

Проте, слід також пам’ятати, що збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання лісу– обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя району.

Зараз ми живемо з хвилюванням і болем у серці за наших захисників, серед яких є і чимало працівників лісу. У цей важкий час для нашої Держави кожен українець лише сумлінною, патріотичною працею може звеличити нашу Україну.

На рахунку працівників лісового господарства Старосамбірщини немало добрих, важливих суспільних справ. Щира подяка лісникам, що допомагають учасникам АТО, їхнім сім’ям, військовим формуванням, які ціною власного здоров’я та життя забезпечують нам, на Заході країни, стабільність та спокій.

Впевнений, що Ви і надалі будете робити усе, щоб зелені шати Карпат залишалися джерелом добробуту українців, прикрашали наш край та були збережені для прийдешніх поколінь.

Тож, бажаю Вам плідної роботи щодо примножування лісового фонду Старосамбірщини. Міцного здоров’я Вам, щастя, благополуччя, успіхів! Нехай у ваших родинах завжди панують мир, спокій і добробут.

Мирного неба в єдиній суверенній Україні!

Переглядів: 343