ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Вітає переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад
Дата новини: 2020-05-26

  Чудові новини у переддень закінчення шкільного 2019-2020 навчального року чекали на обдарованих дітей Старосамбірщини. Адже уже другий рік поспіль доброю традицією для району стало нагородження найкращих учнів, переможців обласного етапу предметних олімпіад з базових дисциплін відповідно до Програми підтримки дітей Старосамбірського району, призерів обласних, Всеукраїнських олімпіад.
У цьому навчальному році учням вдалось здобути 16 призових місць у обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, серед яких:
– Мартич Іван- учень 10 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – І місце з біології (учитель – Мартич Марія Іванівна).
– Мартич Іван- учень 10 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – III місце з екології (учитель – Мартич Марія Іванівна).
– Лис Артур – учень 7 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – II місце з математики (учитель – Ткачук Оксана Віталіївна)
– Лис Артур – учень 7 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – III місце з інформаційних технологій (учитель -Білич Людмила Іванівна)
– Фем’як Михайло – учень 11 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – III місце з інформаційних технологій (учитель – Рачинська Олександра Євгенівна)
– Фем’як Михайло- учень 11 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – III місце з інформатики (учитель – Рачинська Олександра Євгенівна)
– Щербан Віталій – учень 11 класу ОЗНЗ – «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Львівської області» – II місце з інформатики (учитель – Рачинська Олександра Євгенівна)
– Ковалець Анастасія – учениця 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ліцею імені
владики Івана Хоми м.Хирів – III місце з англійської мови (учитель – Середницька Наталія Мирославівна)
– Сенчишин Роман – учень 8 класу ОЗНЗ «Добромильська ЗСШ І-ІІІ ступенів» – III місце з географії (учитель – Паберівська Марія Володимирівна)
– Топільницький Назар – учень 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ліцею с.Стрілки
III місце з трудового навчання (учитель Інилянський Володимир Степанович)
– Опришко Назарій – учень 11 класу ОЗНЗ «Добромильська ЗСШ І-ІІІ ступенів» – II місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики (учитель – Гриц Оксана Іванівна)
– Сидір Надія – учениця 9 класу НВК с.Скелівка – II місце з правознавства (учитель – Дробіняк Любов Іларіонівна)
– Опаленко Дмитро – учень 11 класу Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступеня №2 – III місце з правознавства (учитель – Головчак Мирон Йосипович)
– Жук Іван – учень 10 класу Старосамбірської ЗСШ І-ІІІ ступенів №2 – III місце з інформаційних технологій (учитель – Кисилевич Ольга Іванівна).
– Оринчак Володимир – учень 8 класу Старосамбірської ЗСШ І – III ступеня №2 – ІІ місце з інформаційних технологій (учитель – Кисилевич Ольга Іванівна)
– Кисилевич Соломія – учениця 9 класу Старосамбірської ЗСШ І – III ступеня №2 – III місце з інформаційних технологій (учитель – Кисилевич Ольга Іванівна)
Усі призери отримали, окрім подяки та захвату, грошові винагороди, які стануть гарним стимулом для подальших успіхів на шкільній ниві.
Щиро вітаємо учнів із заслуженими нагородами, а вчителям сердечно дякуємо за самовіддану працю.
Старосамбірщина пишається молодими талантами і бажає учням подальших успіхів і злетів в ім’я процвітання рідного краю та Батьківщини.

vitayemo

Переглядів: 25