ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Вшануймо сьогодні пам’ять жертв політичних репресій
Дата новини: 2019-05-19

Сьогодні вшановуємо пам’ять жертв політичних репресій, знову згадуємо тих, хто загинув від рук більшовицьких катів, хто потрапив в жорна тоталітарної машини.
Дорога до “світлого комуністичного майбутнього” – це масові розстріли, це тюрми, заслання, вислання, каторги, концтабори, примусове лікування в психіатричних закладах, нищення церков і духівництва, Розстріляне Відродження.
Понад 2 мільйони 800 тисяч чоловік стали жертвами розкуркулення й депортацій з України, що тривали протягом 1935-1951 років. Фахівці вважають, що за період від початку 20-х і до кінця 80-х років ХХ століття, тобто за час правління більшовицько-комуністичного режиму, в Україні було заарештовано майже 1,5 мільйона осіб. 
Жертвами політичних репресій стали працьовиті, талановиті та соціально активні громадяни, яких влада оголосила «ворогами народу».
Від методів, якими вибивали зізнання у “ворогів народу”, холоне в жилах кров, важко повірити, що люди здатні на такі звірства.
З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Збережімо їхні спогади, щоб передати нащадкам правду про минуле, щоб більше не повторилось подібне у майбутньому.
Сьогодні День пам’яті і скорботи, проведімо його гідно, обмеживши гучні розваги. Пам’ятаймо завжди істинну ціну свободи та незалежності, бережімо її.

19.05

Переглядів: 152