ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Вифлеємський Вогонь Миру зігріє кожну домівку
Дата новини: 2016-01-05

скачанные файлы (3)Сьогодні, 5 січня 2016 року, на планованому пункті пропуску “Нижанковичі – Мальговичі” відбулася пердача Вифлеємського Вогню з Польщі на Україну в громади Старосамбірщини.

У передачі Вифлеємського Вогню взяв участь  Михайло ГИЧКА, депутат Львівської обласної ради, голова Старосамбірської районної ради –Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА, голова Старосамбірської районної державної адміністрації – Микола ЦЕПЕНДА, начальник відділу культури Старосамбірської районної державної адміністрації – Петро ЮРЧИК та аматорський колектив Народного дому смт.Нижанковичі -12 осіб, священнослужителі, голови місцевих рад, пластуни станиця Старий Самбір,  Хирів ,прикордонна служба ,  учасники АТО, медіа (преса) .

На урочистому заході були присутні представники громад районів Львівщини – делегація Самбірського району, Мостиського району , Пустомитівського району , Городоцького району.

Для багатьох українців ця естафета стала приємним доповненням під час святкування Різдва. Біля святкового багаття гості з обох сторін співали колядок та пригощали один одного різдвяними оплатками. Після урочистостей на кордоні, вогонь попрямував до населених пунктів Старосамбірщини, в каплицях та храмах яких сплановано передачу його громадам району.

Посвячені проскурки і Вифлеємський Вогнь були доставлені у родини, які втратили на Сході України своїх рідних та близьких.

Під час щирого й теплого спілкування із учасниками акції, голова районної ради Тетяна Терлецька висловила сподівання, що благодатний Вифлеємський вогонь принесе в Україну мир, злагоду й укріпить в серцях і душах людей віру в добро і щастя.

Переглядів: 388