ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Є питання про податки – відповідь надасть «ЗІР»
Дата новини: 2017-07-17

Чимало питань виникає у сучасних бухгалтерів та підприємців щодо застосування податків: як пересічному підприємцю чи то бухгалтеру застосувати ту чи іншу систему оподаткування, як розібратися у ставках, за що можна потрапити на штрафи.

В Старосамбірському відділенні Самбірської  ОДПІ повідомляють, що для отримання фахової консультації з питань оподаткування можна скористатися електронним сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі – сервіс «ЗІР»).

Сервіс створено для забезпечення своєчасною, достовірною, вичерпною і повною довідковою інформацією, шляхом широкого використання інформаційних технологій.

Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС України, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру та з метою мінімізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.

У розділах «ЗІР»: «Запитання – відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації» інформація систематизована таким чином:

– оподаткування;

– митна справа;

– єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

– електронний цифровий підпис.

Скористатися сервісом «ЗІР» можна як на офіційному веб-порталі ДФС України, так і на субсайті Головного управління ДФС у Львівській області області.

 

                                                                                                  Старосамбірське  відділення                   Самбірської ОДПІ

Без названия (1)

Переглядів: 288