ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України
Дата новини: 2019-08-23

Шановні краяни!

   Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України – найбільш величних та значущих свят українського народу, вимріяних і вистражданих віками!
  Нам випала честь відзначати вже 28 річницю з дня, коли наш синьо-жовтий стяг наперекір всім ворогам і загарбникам знову гордо замайорів над вільною та незалежною країною, щоб знову стати її державним символом, уособлюючи єдність, честь, гідність, кращі традиції державотворення, дух волелюбства та нескореності нашого народу.
  В ці святкові дні, дивлячись на урочисто підняті державні прапори, згадаймо своїх Героїв: тих, які виборювали волю до та тих, які відстоюють її сьогодні. Будьмо гідними їх відданості, жертовності, любові, примножуймо добрими справами кожен на своєму місці авторитет і могутність нашої країни, працюймо і вдосконалюймося задля розвитку і процвітання своїх міст, містечок, сіл, селищ та всієї країни, бо ми усі разом і кожен особисто відповідальний за сьогодення і майбутнє своєї держави.
  Нехай тверда віра в те, що в наших силах втілити споконвічну мрію українського народу про сильну, заможну, по-справжньому вільну й незалежну Україну додає натхнення в щоденній праці, сил в подоланні труднощів та випробувань, наснаги до нових звершень та перемог.
  Мир і злагода хай панують у ваших домівках й громадах, чистою блакиттю хай ясніє над Вкраїною небо, золотяться колоссям її поля. 


З повагою голова районної ради                                                   Тетяна ТЕРЛЕЦЬКА

2408

Переглядів: 125