ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Шановні вчителі!
Дата новини: 2018-10-04

В день вашого професійного свята перш за все висловлюємо вдячність за ваш щоденний труд, за вашу опіку й турботу, за добрі настанови та відкриті простори знань. Адже за кожним нашим успіхом малим чи великим стоїть вчитель. В тому і є, певно, та прекрасна особливість професії вчитель, що зерна вашої праці й науки непідвладні часу – вони живуть в серцях ваших учнів, проростають і дають плоди часом за тисячі кілометрів від вас.

Вітаємо вас зі святом, бажаємо наснаги та терпеливості, натхнення та наполегливості для нових здобутків на педагогічній ниві, для підкорення чергових вершин успіху разом з вашими учнями.

Хай щоденно зігрівають ваші душі щирі дитячі посмішки, любов і  тепло учнівських сердець. Яскравим рясним листопадом хай линуть до вас добрі звістки про перемоги ваших вихованців, слова подяки від ваших випускників.

Міцного здоров’я вам, добробуту й благополуччя в домі, злагоди та миру в родинах, професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, розвитку і процвітання,  гарного настрою сьогодні та завжди.

З повагою,

Старосамбірська районна рада     

 вітання

Переглядів: 182