ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
З ДНЕМ ЗНАНЬ СТАРОСАМБІРЩИНО!
Дата новини: 2015-09-01

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом – Днем знань.

Перше вересня — завжди особливий та хвилюючий момент для кожного із нас: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім, і для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

Новий навчальний рік розпочинається в непростий час для Держави, і, на жаль, у зв’язку з ситуацією на Сході не всі діти зможуть сісти за шкільні парти 1 вересня. Сьогодні навчальні заклади Старосамбірщини прийняли близько тридцяти дітей з Донецької та Луганської областей, які стали вимушеними переселенцями із зони проведення АТО. Ми сподіваємося на розуміння та підтримку таких школярів з боку педагогів та батьків. Ми віримо у Вашу мудрість та співчутливе ставлення до людей, що опинилися у складних життєвих обставинах. І хочу запевнити, що жителі нашого району допомагали і готові далі допомагати переселенцям.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень, тому від всієї душі хочеться побажати усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Вірю, що ваша працьовитість, відповідальність і бажання пізнання нового дозволять всім нам пишатися вами. Я впевнений, що ви будете гідними громадянами України, які люблять свій край.

Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої Держави. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання молоді. За вашу працю нехай Господь огорне кожного з вас своєю любов’ю та благодаттю, дарує здоров’я та наснагу!

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Голова Старосамбірської районної ради                               Орест БОНК

Переглядів: 376