ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
З приємністю інформуємо, що процес створення національного природного парку на теренах Старосамбірщини рухається до логічного завершення
Дата новини: 2020-09-09

З приємністю інформуємо, що процес створення національного природного парку на теренах Старосамбірщини рухається до логічного завершення.
Відтак сьогодні на наш запит отримали відповідь Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо актуального стану справ зі створенням НПП «Королівські Бескиди». Як повідомляє Міндовкілля, розроблений ними проєкт Указу Президента України “Про створення національного природного парку “Королівські Бескиди” вже отримав погодження заінтересованих міністерств та відомств. Станом на сьогодні міністерство підготувало пакет документів для отримання висновку Мін’юсту за результатами правової експертизи.
Дуже сподіваємось, що найближчим часом вищезгаданий Указ буде остаточно погоджений та підписаний Президентом і тривалий процес створення нацпарку на наших теренах буде успішно завершено.
📌PS. Нагадаємо, в червні 2018 року районною радою ініційовано створення національного природного парку “Королівські Бескиди” на території Старосамбірського району Львівської області з підпорядкуванням Мінекології. На кінець 2019 року пройдено всі підготовчі етапи, напрацьовано Проєкт створення НПП “Королівські Бескиди” та отримано погодження від окремих міністерств та відомств проєкту Указу Президента України “Про створення національного природного парку “Королівські Бескиди” в Старосамбірському районі Львівської області”. Проте у зв’язку з проведеною Урядом оптимізацією системи центральних органів виконавчої влади процес погодження Указу довелось розпочинати заново.

119071164_1028800610882329_3852308977309829520_n

Переглядів: 64