ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
За сприяння Центру розвитку місцевого самоврядування, управління туризму та курортів ЛОДА та Старосамбірської районної ради відбувся семінар нa тему «Зелений туризм як важливий фактор розвитку гірських громад»
Дата новини: 2018-05-11

Сьогодні, 11 травня, у приміщенні районної ради за сприяння Центру розвитку місцевого самоврядування, управління туризму та курортів ЛОДА та Старосамбірської районної ради відбувся семінар нa тему «Зелений туризм як важливий фактор розвитку гірських громад».
Участь в семінарі взяли як власники агроосель Старосамбірщини, так і потенційні учасники ринку туристичних послуг з різних частин Старосамбірщини, яким цікава ця сфера діяльності, але не знають з чого почати та як розвивати власну справу.
Власне, як підкреслила тренер семінару Ганна Сидоренко, засновник «Karpaty Info», співзасновник туроператора «Karpaty Travel», головні перепони на шляху до успіху «у нас в голові», тобто це наші страхи та постійні сумніви. І в ході доповідей та запитань-відповідей пані Ганна намагалась розвіяти у присутніх міфи про необхідність наявності значного стартового капіталу та значні труднощі з оформленнями документів, підкріплюючи це конкретними прикладами та порадами.
Крім того, доповідач ознайомила учасників семінару із нормами чинного законодавства у сфері туризму та основами ведення підприємницької діяльності, особливостями оподаткування. Під час практичного заняття учасники дізнались, як та для чого складати бізнес-план, спробували провести SWOT-аналіз своїх ресурсів та зробити фінансовий план запуску садиби зеленого туризму чи надання комплексу послуг туристам. 
Зі свого боку Старосамбірська районна рада висловлює вдячність організаторам семінару за змістовний пізнавальний практикум, учасникам за активну участь та висловлює сподівання, що в найближчому майбутньому отримані знання будуть застосовані на практиці і на наших теренах зросте як кількість агроосель, так і розшириться спектр послуг, що пропонуються туристам.

32170062_467535860342143_8857570939269808128_o (1)

 
Переглядів: 203