ГОЛОВНІ ПОДІЇ РАЙОНУ
Запрошуємо громадськість району ознайомитись із звітом про діяльність голови районної ради та роботу ради у 2014 році
Дата новини: 2015-10-01

BONK  Старосамбірська районна рада запрошує громадськість району ознайомитись із звітом про діяльність голови районної ради та роботу районної ради у 2014 році. Першу частину звіту опубліковано в газеті «Голос Прикарпаття» за №39, що був виданий 25.09.2015 року. В наступних номерах видання районної газети буде продовжено публікацію.

  Нагадаємо громадськості, що голова ради звітує перед радою про свою діяльність не менше одного разу на рік, відповідно до стаття 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» . 

 Основною метою діяльності на посаді голови районної ради є забезпечення  діяльності районної ради та організації роботи її виконавчого апарату спрямованих  на  здійснення  районною радою  взаємодії і зв’язків з територіальними громадами, місцевими органами самоврядування і виконавчої влади,  прийняття та виконання рішень районної ради, виконання основних  положень Стратегії сталого розвитку Старосамбірщини, що  сприятиме     покращенню  стану соціально-економічного  та  культурного розвитку району та життєвого  рівня  наших  мешканців.

 Як  голова районної ради, роботу ради намагався будувати так, щоб найефективніше реалізувати депутатські повноваження, об’єднати всіх народних обранців у прагненні максимально врахувати пропозиції виборців, послідовно і компетентно, із чітким розумінням прав і обов’язків розв’язувати нагальні проблеми життя Старосамбірського району.

   І хоча цей період був важким для української Держави та громади району, роком агресії  Росії, в соціально-економічній та суспільно-політичній сферах депутатський корпус та громада району гідно витримали ці випробовування та стійко стали на захист своїх громадянських прав та Незалежності України.” – Орест Бонк.

 

Переглядів: 359